top of page
Ponzio PE68/PE68HI doors

Ponzio PE68/PE68HI
durys

Trijų kamerų termiškai izoliuota durų sistema. Sistema turi profilių, leidžiančių gaminti duris toje pačioje plokštumoje, taip pat galima naudoti stiklajuostes pitaikytas profiliams su eurogrioveliu. Termoizoliacijai naudojama 24 mm profiliuota stiklo pluošto-poliamido juostelė.

Specialiai suprojektuoti, suderinami profiliai leidžia lengvai jungti duris ir langus. Konstrukcinis rėmo ir sąvaros gylis – 68 mm.

Šioje sistemoje galima naudoti įvarių gamintojų durų vyrius, bei furnitūrą.

PE 68HI yra sistemos PE 68 modernizuotas variantas, jos konstrukcija panaši į PE68 sistemos. Papildomas pranašumas – aukštas izoliacijos lygis, pasiektas naudojant specialius izoliacinius įdėklus.

Sistema pasiekia įvairius šilumos laidumo koeficientus priklausomai nuo to, kurioje vietoje yra įdėtas izoliacinis įdėklas.

PE 68 + versija su uždara stiklo kamera -  Uf vertė - 1,5 W/m2K, o didesnės izoliacijos versija PE 68HI su uždara stiklo kamera ir specialiais izoliaciniais įdėklais profilio kamerose – iki 1,3 W/m2K Uf vertės.

  • glaudžiai susijusi su kitomis „Ponzio“ sistemomis

  • langų varčios ir staktos išorinių plokštumų suvienodinimo galimybė

  • užpildų storis: 18-59 mm.

  • galimybė naudoti šiuolaikines dviejų komponentų EPDM tarpines puikiai izoliuojančias šilumą. Estetinė išvaizda ir lengvas montavimas.

  • profilių lenkimo galimybė

  • daugybė kampinių jungčių sujungimo būdų.

Ponzio PE68/PE68HI doors
Ponzio PE68/PE68HI doors
bottom of page