top of page
Ponzio PE68/PE78N RC4 cl. burglary resistant window

Ponzio PE68/PE78N RC4 kl. langas, atsparus įsilaužimui

Trijų kamerų langų sistema su „euro“ standarto apkaustų grioveliu, ir apkaustų grioveliu, naudojamu languose ir balkono duryse  PVC profilių sistemose. Rėmo gylis – 68 mm, o sąvaros gylis – 76 mm. 

Dėl platesnės profilio konstrukcijos (lyginant su PE 60), bei platesnio 32 mm stiklo pluošto-poliamido termotilelio, ir dviejų komponentų centrinės tarpinės garantuojama aukštas šilumos sulaikymo efektyvumas.

Šioje sistemoje galima naudoti 18-59 mm storio užpildus, bei gaminti arkines konstrukcijose.

PE 68HI yra sistemos PE 68 modernizuotas variantas, jos konstrukcija panaši į PE68 sistemos. Papildomas pranašumas – aukštas izoliacijos lygis, pasiektas naudojant specialius izoliacinius įdėklus.

Sistema pasiekia įvairius šilumos laidumo koeficientus priklausomai nuo to, kurioje vietoje yra įdėtas izoliacinis įdėklas.

PE 68 + versija su uždara stiklo kamera -  Uf vertė - 1,5 W/m2K, o didesnės izoliacijos versija PE 68HI su uždara stiklo kamera ir specialiais izoliaciniais įdėklais profilio kamerose – iki 1,3 W/m2K Uf vertės.

  • glaudžiai susijusi su kitomis „Ponzio“ sistemomis

  • langų varčios ir staktos išorinių plokštumų suvienodinimo galimybė

  • užpildų storis: 18-59 mm.

  • galimybė naudoti šiuolaikines dviejų komponentų EPDM tarpines puikiai izoliuojančias šilumą. Estetinė išvaizda ir lengvas montavimas.

  • profilių lenkimo galimybė

  • daugybė kampinių jungčių sujungimo būdų.

Ponzio PE68/PE78N RC4 cl. burglary resistant window
Ponzio PE68/PE78N RC4 cl. burglary resistant window
bottom of page