top of page
Ponzio PE78NHI doors with central sealing

Ponzio PE78NHI durys su centriniu sandarinimu

Trijų kamerų durų sistema su ,,euro“ standarto apkaustų grioveliu –  skirta projektuoti ir realizuoti gaminius su ypatingai geromis šiluminėmis charakteristikomis. Kas daro ja viena iš pažangiausių sitemų šios grupes produktų segmente.

Sistema yra standi ir patvari todėl galima suprojektuoti didelių gabaritų duris. Specialiai išdirbti,  tarpusavyje suderinami profiliai leidžia lengvai jungti duris ir vitrinas.

Konstrukcinis rėmo ir sąvaros gylis – 78 mm.

Šioje sistemoje galima naudoti įvarių gamintojų durų vyrius, bei furnitūrą. PE 78 taip pat galima naudoti įvairius profilių tarpusavio sujungimo būdus- tiek supresuojamo tipo tiek ir mechaniškai suveržiamus, bei įvairius slenksčius (taip pat ir PVC) tam, kad būtų užtikrinta geriausia vandens ir šilumos izoliacija.

PE 78HI yra sistemos PE 78 modernizuotas variantas, jos konstrukcija panaši. Papildomas pranašumas – aukštas izoliacijos lygis, pasiektas naudojant specialius izoliacinius įdėklus.

Sistema pasiekia įvairius šilumos laidumo koeficientus priklausomai nuo to, kurioje vietoje yra įdėtas izoliacinis įdėklas.

PE 78N HI versija su uždara stiklo kamera -  Uf vertė - 0,9 W/m2K

Šilčiausiame PE 78N HI+ variante su specialiais aerogelio izoliaciniais įdėklais profilio kamerose pasiekiama Uf 0,7 W/m2K vertė.

Ponzio PE78NHI doors with central sealing
bottom of page